PODPORA NÁKUPU S NĚMČINOU (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Víš co je to strategický a operativní nákup? Umíš dobře německy? Pokud Tě navíc baví komunikace a záleží Ti na dobré firemní kultuře, pak mi pošli životopis. Buď naše: PODPORA NÁKUPU S NĚMČINOU (28-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • komunikace s dodavateli v němčině
  • kontrola faktur, dodacích termínů a evidence změn
  • součinnost s oddělením logistiky

Co požadujeme?

  • zkušenost s nákupem
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • znalost anglického jazyku výhodou
  • znalost

Co nabízíme?

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • možnost práce na homeoffice (i mimo covid)
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na dovolenou

    Místo výkonu práce: Plzeň