APLIKAČNÍ PODPORA SYSTÉMU

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Máte vysokoškolské vzdělání v matematickém/IT oboru? Chcete vědět vše o ERP systémech a řídit projekty v této oblasti? Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: APLIKAČNÍ PODPORA SYSTÉMU!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Funkční a aplikační podpora podnikového systému
  • Analýza a vývoj dotazů
  • Budování vztahu s uživateli a jejích support
  • Vedení malých a středně velkých projektů
  • Vedení technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru matematiky/IT
  • Zkušenost s podporou jakéhokoliv ERP
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Skvělé komunikační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodním a dynamickém prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Podporu vzdělání
  • Multisport kartu
  • Penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce - Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.