NĚMČINÁŘ/KA V ADMINISTRATIVĚ

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hledáte příležitost k využití Vašich znalostí němčiny a dále se zdokonalovat? Chcete práci v týmu milých a přátelských kolegů? Líbí se Vám představa práce v teple kanceláře? Pak jste náš člověk! Přidejte se k nám! Úspěšná nadnárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá novou posilu na pozici: NĚMČINÁŘ/KA V ADMINISTRATIVĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní práce se smlouvami a fakturami
  • aktualizace dat
  • zákaznický servis klientům
  • komunikace s klienty v němčině

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • komunikativní němčina - slovem i písmem
  • uživatelská znalost práce na PC a MS Office
  • týmová práce v přátelské atmosféře

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • široká škála benefitů
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.