PROJEKTOVÝ INŽENÝR - AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Dotahuješ rád/a věci do zdárného konce? Baví Tě stále vymýšlet nové projekty a slovo NEJDE nemáš ve slovníku? Pak mi pošli životopis na vlckova@acjobs.cz. Chop se příležitosti a buď náš nový: PROJEKTOVÝ MANAŽER - AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • kompletní zavádění nových projektů do výroby
  • zlepšování současných postupů
  • reporting a tvorba plánů

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovní
  • praxi v oboru
  • perfektní organizační schopnosti a pozitivní mysl

Co nabízíme?

  • 13.mzdu
  • 25 dní dovolené
  • dotované firemní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • denní využití jazyků v praxi ( s podporou lektorů)
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.