KRÁL SMĚNY – MISTR VÝROBY (25-37.000 Kč)

25000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste spolehliví, komunikativní a chcete jít příkladem svému týmu? Sériová výroba ani obsluha lisů vám není cizí? Chcete pracovat v čistém prostředí a používat nejmodernější technologie? Hledáme právě vás na pozici: KRÁL SMĚNY – MISTR VÝROBY (25-37.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Efektivní úkolování podřízených a kontrola jejich práce
  • Dohled nad celkovým chodem linky i plněním úkolů
  • Zajištění kvality výrobků
  • Často budeš pracovat s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/ SŠ (technického směru výhodou)
  • Zodpovědného sympaťáka, který již obsluhoval lisy nebo podobná zařízení
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Uživatelskou znalost práce na PC (EXCEL)
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Za svou práci dostanete včas a dobře zaplaceno
  • Odborné vzdělávání a možnost se posunou kupředu
  • Obědy na pracovišti za cenu svačiny
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Budete pracovat v příjemném prostředí a používat nadčasové technologie
  • Postaráme se o váš pracovní oděv a pomůžeme s dopravou
  • Bonus za správnou docházku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Olga Francová MBA
Team Leader

+420773792661
hradec@acjobs.cz