REACT NATIVE DEVELOPER (UP TO 80 000 CZK)

Neaktivní nabídka

až 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jedná z největších dopravních společnost hledá do svého vývojářského týmu „přirozeného rakeťáka“ :) Jako React Native developra by Vás čekal vývoj unikátních digitálních produktů pro společnost, která provozuje služby pro statisíce zákazníků z celé EU a více jak tisícovku zaměstnanců společnosti. Zajímá Vás to? Tak už na nic nečekejte a pošlete své CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Vývoj nových digitálních produktů pro oblast dopravy, které budou využívaní po cele Evropě
  • Řešení pomoci React Native
  • Integrace produktu pomoci API

Co požadujeme?

  • Zkušenost s React Native
  • Znalost REST architektury
  • Zkušenost s verzováním v Gitu
  • Výhodou by byla znalost TypeScript, Node.js, Reactu
  • AJ na úrovní četby manuálu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenky
  • Sleva na firemní služby
  • Kanceláře ve středu Brna
  • Kulturní akce

  • Místo výkonu – Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.