SKUPINOVÝ PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ S AJ (80-100.000 KČ)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v lisování, nástrojích, šroubech - jste prostě kovaný v technických oborech? Máte ideálně vysokou technickou školu a domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti z nákupu, snižování nákladů a project managementu? Výborně, tak zašlete životopis! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici SKUPINOVÝ PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ S AJ (80-100.000 KČ)

Pracovní náplň

  • usilování o snižování nákladů
  • spolupráce se strategickým nákupem
  • hodnocení dodavatelů, podpora vývoje produktů
  • podpora Value Analysis a Value Engineering
  • řízení projektů
  • cestování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti Value Analysis a Value Engineering
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • technické porozumění procesu výroby

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s vysokou nezávislostí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na docházku
  • školení a osobní rozvoj
  • dotované stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění

  • lokalitu: jižně od Brna