JAVASCRIPT DEVELOPER (60-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chceš pracovat pro rostoucí globální IT společnost, která používá nejmodernější technologie a metody pro vývoj softwaru? Podílet se na inovaci stávajících produktů a být součástí vzniku nových projektů? Pokud chceš být součástí týmu, kde si o přestávce zahraješ s kolegy fotbálek, nebo společně něco podniknete i mimo práci, tak mi pošli CV! Mezinárodní společnost s celosvětovým působením, která se stále více prosazuje na nových trzích, hledá posilu do svého týmu na pozici: JAVASCRIPT DEVELOPER (60-90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • FE pro vývoj aplikací na ICLOUD platformě
  • Kódování v JavaScript/TypeScript
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi a neustálý rozvoj
  • Vývoj v OS Linux, Windows, Mac
  • Komunikace a podpora uvnitř týmu

Co požadujeme?

  • Zkušenost min. 3 roky v Javascript/TypeScript
  • AJ na úrovni B1+ (min. čtení AJ textu)
  • Znalost ICLOUD
  • Chuť učit se, být inovativní, umět si stanovit priority

Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu s možností remote/full home office
  • Příspěvky na kurzy AJ
  • Příspěvky na sportovní a kulturní akce v hodnotě 8.000 Kč/rok
  • Možnost vycestovat v rámci služebních cest
  • Moderní kancelářské prostory, relax zóny, fotbálek, občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.