EMBEDDED DEVELOPER (35 000 - 60 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste absolvent elektrotechnické školy a hledáte kde nastartovat kariéru? Baví vás programování? Nebo jste již zkušený a hledáte firmu, kde se budete i nadále rozvíjet? Chcete pracovat na jedinečných automotive projektech? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu / kolegyni na pozici: EMBEDDED DEVELOPER (35 000 - 60 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • vývoj SW řídících jednotek komponentů pro automotive
  • testování vyvíjeného SW
  • Tvorba technické dokumentace
  • Práce na jedinečném projektu
  • komunikace s ostatními oddělení

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání elektro zaměření
  • základní znalost programování v jazyku C (znalost C# - výhodou!)
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • velkou VÝHODOU: znalost automobilových sběrnic CAN, LIN, FLEX

Co nabízíme?

  • fixní mzdu + bonusy
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • kryté parkování
  • 5 týdnů dovolené
  • školení
  • Multisport kartu

    Místo pracoviště: Praha