PROVOZNÍ SPECIALISTA (42-48000 Kč)

Neaktivní nabídka

42000 - 48000 Kč

Máte vysokou školu technického nebo ekonomického zaměření? Máte aktivní přístup k práci a technické myšlení? Nebojíte se přiložit ruku k dílu? Stavební a projektová společnost hledá kolegu na pozici: PROVOZNÍ SPECIALISTA (42-48000 Kč)

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora a zástup provozního ředitele
  • Podílení se na analýze nákladů firmy
  • Spolupráce při bezpečnostních revizích
  • Spravování ISO dokumentace a pravidelných inventur

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Výborná znalost MS Office
  • Komunikativní znalost AJ
  • Technické myšlení
  • Systematický přístup a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days

  • Místo výkonu práce - Klecany