ANALYTIK AUTOMATIZOVANÝCH TESTŮ (35.-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte vystudovaný technický obor a jste fanoušek světa automotive? Máte chuť se podílet analýze automatizovaných testů? Chcete mít příležitost být u zrodu nových technologií? Máte alespoň základní znalost komunikačních sběrnic a základy skriptovacích jazyků? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Mezinárodní vývojová společnost hledá do svých řad posilu na pozici: ANALYTIK AUTOMATIZOVANÝCH TESTŮ (35.-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Analýza výsledků automatizovaných testů
  • Pomoc při uvádění nových testovacích stavů do provozu
  • Ruční přeměřování některých výsledků
  • Reporting výsledků a vytváření protokolů

Co požadujeme?

  • Min. maturitu v technickém oboru
  • Znalost komunikačních sběrnic CAN, LIN aj.
  • Znalost XML, HTML nebo skriptovacích jazyků výhodou
  • Schopnost práce s multimetrem nebo osciloskopem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Stravenky
  • Systém Cafeteria, který lze využít dle tvého uvážení
  • Multisport kartu
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy a jiné vzdělávací programy
  • Různé neformální a firemní akce

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!