MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK DO SKLADU ZNAČKA POHODÁŘ (28-31 000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s prací ve skladu a chcete pracovat pouze na dvě směny? Závodní jídelna je k dispozici i pro našeho nového kolegu. Do pohodové party hledáme posilu na pozici MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK DO SKLADU ZNAČKA POHODÁŘ (28-31 000 KČ).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Příjem a výdej materiálu či dílů ze skladu
  • Evidence materiálu na skladě a manipulace s ním
  • Kontrola dodacích dokumentů
  • Spolupráce s oddělením nákupu a výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Platný průkaz na VZV
  • Základní znalost PC a orientace v technické dokumentaci
  • Pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Práce pouze na 2 směny
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Závodní stravování (obědy/večeře)
  • Podpora v osobním růstu
  • Práce v pohodovém kolektivu
  • Vánoční bonusy
  • Firemní akce
  • Narozeninové dárečky
  • Stabilní zázemí společnosti

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové