ŠÉF ODDĚLENÍ KVALITY (50-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Je kvalita Vaše hobby? Máte praxi v oblasti managementu kvality, orientujete se v ISO normách a nebojíte se jít podívat do výroby? Pokud se navíc domluvíte anglicky nebo německy, obsazujeme novou pracovní příležitost právě pro Vás: ŠÉF ODDĚLENÍ KVALITY (50-80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Analýza současného systému kvality ve společnosti
  • Přijímání a nastavování změn v řízení systému kvality
  • Hledání nových, efektivnějších cest plnění plánů
  • Optimalizace a koordinace systému řízení kvality

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní Němčina nebo Angličtina
  • Zkušenosti s řízením systému kvality – ISO audity
  • Chuť se aktivně tvořit a podílet se na změnách k lepšímu
  • Praxi s vedením lidí

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Kurzy vzdělávání pro rozvoj osobnosti
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Vánoční bonusy
  • Příspěvek na dopravu nad 30 km
  • Firemní akce
  • Stabilní zázemí silné společnosti

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové