ASISTENT/KA (22–24.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte alespoň krátkou praxi v administrativě nebo jste čerstvým absolventem? Jste pečlivý, komunikativní a baví Vás práce s počítačem? Chcete pracovat v pohodové firmě nesvázané korporátními pravidly? Pak jste náš člověk! Společnost ACONTE, s.r.o. zajišťuje komplexní správu počítačových sítí, poskytuje kompletní služby v oblasti vývoje software a vytváří a udržuje webové projekty pro své zákazníky. A aktuálně hledá do svého týmu novou pracovní posilu na pozici: ASISTENT/KA (22 – 24.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Starost o chod kanceláře
  • Zadávání dokladů do účetního systému
  • Administrativa (správa office e-mailu, vyřizování telefonů, pošta)
  • Komunikace se zákazníky
  • Organizace firemních akcí, konferencí, prezentací
  • Práce s www stránkami a mailing systémy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost principů účetnictví
  • Komunikativní a pozitivní přístup
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost účetního SW Pohoda
  • Znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Co nabízíme?

  • Služební notebook
  • Služební telefon
  • Kafeterii
  • Firemní akce
  • Snadná dostupnost tramvají i autem
  • Po zaučení možnost HO
  • Dog friendly office
  • Možnost práce na plný i zkrácený úvazek
  • Pozice je vhodná pro absolventy i ženy na/po MD
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno – Medlánky

    V případě zájmu o tuto pozici reagujte na email: asistent@aconte.cz nebo viz formulář níže