ŠANCE V ADMINISTRATIVĚ - VHODNÉ PRO OZP

Neaktivní nabídka

20000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Rozjíždíme nový projekt v bance a hledáme další OZP kolegy!

Pracovní náplň

  • Třídit dokumenty
  • Zpracovávat data
  • Zadávat data do PC

Co požadujeme?

  • Maturita tu není třeba
  • Někoho, kdo zvládne jednoduchou práci na PC
  • Někoho, kdo je flexibilní
  • Baví ho práce v administrativě

Co nabízíme?

  • Úvazky na 3 - 6 hodin denně (mzda 20 000 Kč při plném úvazku)
  • Přizpůsobujeme pracoviště vašim potřebám
  • Práci v centru Hradce Králové
  • Přátelský kolektiv
  • Bohatý benefit program
  • Není pro nás problém odchod k lékaři
  • Zdarma doprava do práce po Hradci Králové, Pardubic a blízkého okolí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.