SCRUM MASTER PRAHA

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste certifikovaný Scrum Master? Máte zkušenosti s nástroji jako je JIRA nebo Confluence? Máte technické background? Pokud jste odpověděli ano, ozvěte se nám! Mezinárodní IT a výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici: SCRUM MASTER PRAHA

Pracovní náplň

  • Identifikace příležitostí
  • Vedení týmu a jejich vzdělávání
  • Podpora zákazníků a Product Ownerů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Plynulou angličtinu
  • Praxi na pozici Project Manager, nebo Scrum Master
  • Scrum Master Certifikace (CSM/PSM1) výhodou
  • Zkušenost s nástroji JIRA a Confluence podmínkou
  • Zkušenost s projekty v RPA, ServiceNow, Microservices nebo Cloud
  • Zkušenost s vedením lidí

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • HomeOffice možný po dohodě
  • Další benefity

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Lokalita: Praha
  • Nástup: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.