MZDOVÁ ÚČETNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Pro výrobní společnost hledáme samostatnou MZDOVOU ÚČETNÍ, která bude zajišťovat zpracování mezd zaměstnanců a s tím spojenou agendu. Máte praxi v obdobné pozici a mluvíte německým nebo anglickým jazykem? Hledáme MZDOVOU ÚČETNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zpracování mezd zaměstnanců
  • Komunikace s úřady a státní správou
  • Zpracování podkladů DPN, MD/RD, exekuce apod.
  • Spolupráce na personálních záležitostech ( podpora HR oddělení)
  • Sledování zadaných KPI v personální oblasti

Co požadujeme?

  • Praxi se zpracováním mezd
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Ochotu podílet se na na HR oblasti společnosti
  • Praxi z výrobní společnosti - výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Individuální jazykové kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na Vánoce

  • místo výkonu práce: Plzeň - Sever (cca 25 minut z Plzně)