LAKÝRNÍK – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (24.000-26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

Hledáte zaměstnání na Vysočině a jste manuálně zručný? Je pro Vás prioritou slušné chování, zaškolení a stabilita zaměstnavatele? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici. Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: LAKÝRNÍK – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (24.000-26.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Obsluha lakovací linky
  • Manuální lakování některých dílů
  • Vedení záznamů spotřeby barvy ze skladu
  • Udržování prostoru lakovny stále v čistotě a pořádku

Co požadujeme?

  • Minimální vzdělání – základní, SOU
  • Výhodu je praxe z lakovny nebo s práškovým lakováním
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Pracovní zručnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Jistotu pravidelného příjmu ve stabilní firmě
  • Motivační odměna za docházku
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost vzdělávání se v oboru
  • Příspěvek na stravování

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Pelhřimov