SharePoint Specialist

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte zkušenosti se správou SharePointu? Znáte OpenText Content Server a SAP? Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní společnost a spadat pod závod v Evropě? Pošlete nám váš životopis jak v anglickém, tak českém jazyce na pozici SHAREPOINT SPECIALIST!!!

Pracovní náplň

  • v rámci týmu aplikační podpory zajišťovat správu systémů SharePoint a OpenText Content Server
  • poskytovat technickou a koncovou podporu pro uživatele a týmy, zajišťovat oprávnění a konfigurace systémů ECM a SharePoint
  • zajistit školení a podporu koncových uživatelů systémů EMC a SharePoint (on-line tréninky, tvorbu písemné dokumentace)
  • spolupracovat na implementaci nových projektů souvisejících s OpenText Content Server a SharePoint
  • převádět požadavky byznysu do řešení založených na platformách ECM a SharePoint
  • spolupracovat se Support Centrem a týmy aplikační podpory SharePoint při řešení problémů, při tvorbě dokumentace a všech souvisejících procesů podpory
  • ve spolupráci s uživateli a IT shromažďovat, analyzovat a optimalizovat firemní procesy spojené s aplikací SharePoint

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru nebo informačních technologií
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • velmi dobrá znalost SharePoint online a MS Office
  • znalost systémů pro správu obsahu: OpenText Content Server a Extended ECM for SAP, předchozí zkušenosti s produkty Open Text výhodou
  • základní znalost Microsoft PowerShell, Microsoft Power Platform a WorkFlow (OpenText a Nintex)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka denní komunikace s centrálou
  • výborné komunikační dovednosti
  • pro-zákaznický přístup, schopnost řešit problémy rychle a efektivně
  • flexibilita, spolehlivost, týmová spolupráce

Co nabízíme?

  • pracovní poměr na dobu neurčitou v nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci v mezinárodním kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení, včetně ročního bonusu
  • 1 týden dovolené nad rámec ZP, + 3 dny „sick days“
  • flexibilní pracovní dobu, Home Office
  • služební telefon s nabídkou paušálu 100,-Kč vč. DPH i pro soukromá volání a data
  • systém zaměstnanecké cafeterie ve spolupráci se Sodexo Pass a.s.
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci dětí
  • odborné vzdělávání v oboru je samozřejmostí
    Lokalitu: okres Teplice