ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (25.000 Kč+bonusy)

Neaktivní nabídka

24000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte elektrotechnické vzdělání? Máte zkušenosti jako elektrikář ve výrobní společnosti? Hledáte práci v zajímavém odvětví? Máte znalosti střídavého a stejnosměrného proudu? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • opravy a úpravy elektrických zařízení ve výrobě
  • napojení nové kabeláže ve výrobě a opravy elektroinstalací
  • zapojení motorů, rozvoden, jističů, přepínačů apod.
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU v elektro oboru
  • platnou vyhlášku 50/78 §6
  • orientaci v elektro schématech a dokumentaci
  • zkušenost v oboru

Co nabízíme?

  • až 10% měsíční bonus
  • 25 dní dovolené
  • možnost pracovního růstu
  • stravenky a možnost stravování v areálu společnosti
  • možnost ubytování nedaleko společnosti
  • příležitost pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu: IHNED, případně dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!