SENIOR ÚČETNÍ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chtěli byste pracovat ve společnost s celorepublikovou působností? Máte prokazatelnou praxi v oblasti vedení účetnictví a daní? Je pro Vás vedení týmu hračkou a chcete mít možnost seberealizace při zavádění nových procesů?? Pokud jste odpověděli ANO, pak je tato pozice přesně pro Vás! SENIOR ÚČETNÍ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za přípravu DPH, DPPO, silniční daně apod.
  • Vedení a zodpovědnost za účtování v systému
  • Koordinace a vedení 5členného týmu účetních
  • Příprava podkladů pro audit a komunikace s auditory
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a komunikace s úřady

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Minimální 3 roky praxi na podobné pozici
  • Zkušenosti s podvojným účetnictvím
  • Znalost práce v účetním systému
  • Komplexní přehled v oblasti účetnictví

Co nabízíme?

  • Zázemí ve stabilní firmě s působností po celé ČR
  • Flexibilní začátek a konec pracovního doby
  • Příspěvek na stravování
  • Sleva na firemní nabídku výrobků a služeb
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Brno