VEDOUCÍ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Baví vás zlepšovat výrobní procesy? Chcete pracovat pod fajn vedoucím, který si váží svých zaměstnanců? Tak nám hned zašlete životopis! Výrobní společnost se zahraničním působením hledá nového kolegu / novou kolegyni na pozici VEDOUCÍ VÝROBY!

Pracovní náplň

  • Vedení týmu dvousměnného provozu
  • Zlepšování činností a zvyšování efektivity
  • Práce s moderními výrobními technologiemi
  • Realizace výrobků a zakázek v požadované kvalitě a čase
  • Plánování výroby a výrobních kapacit
  • Řízení procesů a reporting vedení

Co požadujeme?

  • Vzdělání min. SŠ
  • Zkušenost na vedoucí pozici ve výrobě
  • Proaktivitu a snahu o neustálé zlepšování výroby
  • Zkušenost s ERP systémy
  • Znalosti v oblasti štíhlé výroby a managementu kvality
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní firmě
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podporu rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Olomouc