TECHNOLOG S AJ/NJ S 13. PLATEM (MZDA AŽ 55.000KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Znáte metody povrchových úprav plastů? Máte bohaté zkušenosti ve výrobě? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti a podílet se na inovaci technologií? Zašlete mi svůj životopis a zjistěte více!

13. mzda

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů mokrého lakování
  • Sledování trendů v oblasti lakování
  • Zavádění inovací a hledání nových řešení
  • Jednání s dodavateli (i v AJ)

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Znalosti mokrého lakování a povrchových úprav
  • Zkušenosti s programem SAP
  • AJ na úrovni běžné komunikace

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat!
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Poděbrady

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.