INSPEKTOR KVALITY VSTUPNÍHO MATERIÁLU (28-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte rádi kvalitu? Zajímá Vás technika a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Mohla by Vás zajímat naše nová pracovní pozice. Obsazujeme pozici: INSPEKTOR KVALITY VSTUPNÍHO MATERIÁLU (28-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Provádění vstupní kontroly materiálu
  • Měření nakoupených dílů a následné porovnávání výsledků s výkresy
  • Uvolňování dílů do výrobního procesu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Pracovní zkušenosti z oblasti kontroly kvality
  • Znalost měření a technických výkresů

Co nabízíme?

  • Firemní telefonní tarify
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na chutné stravování
  • Pro pořádný odpočinek Vám naordinujeme dovolenou navíc
  • Pravidelná mzda na účet
  • Silné zázemí společnosti

  • Místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí