TECHNICKÁ PODPORA PRO ELEKTRO MONTÉRY (35 - 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste člověk s elektrotechnickým vzděláním? Máte dobré vyjadřovací schopnosti? Domluvíte se alespoň trošku anglickým jazykem? Pokud ano, tak čtěte dále! Úspěšná strojírenská společnost přijme do svého týmu posilu na pozici TECHNICKÁ PODPORA PRO ELEKTRO MONTÉRY (35 - 40.000 KČ)

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Proškolování pracovníků montáže
  • Příprava návodek a tvorba technologických postupů
  • Komunikace se zahraničními kolegy (převážně písemnou formou)

Co požadujeme?

  • Min. SŠ v oboru elektro
  • Dobrou orientaci v elektro schématech
  • Mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Komunikativnost a technické myšlení
  • Schopnost předávat informace

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci v mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 13 mzdu a další odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Zaškolení
  • Místo pracoviště: Praha - Východ (asi 30 minut od centra Prahy)