ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V OBLASTI VÝVOZU (27-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Chceš být součástí našeho týmu a dohlížet na celý proces exportu společnosti? Máš již nějaké zkušenosti s dokumentací ohledně vývozu a vyznáš se v předpisech EU? Pak je tato příležitost jak dělaná pro tebe. Obsazujeme pozici: ODBORNÍK V OBLASTI VÝVOZU A KONTROLY (27-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Získávání a kontrola vývozních a dovozních dokumentů
  • Správa certifikačních dokumentů
  • Kontrola dat v interním systému
  • Pravidelná komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Pracovní zkušenosti s celní dokumentací
  • Praxe v oblasti vývoz/dovoz výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Příjemné finanční ohodnocení
  • Za dobře odvedenou práci Vám dopřejeme dovolenou navíc
  • Firemní telefonní tarify
  • Aktivní využití cizího jazyka
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí