SAP CONSULTANT S NĚMČINOU (50-70.000 Kč) - ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste zkušený SAP Consultant? Vyznáte se v modulech FI/CO/PS? Domluvíte se německy zcela bez obtíží? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost s matkou v Německu hledá posilu do týmů na pozici: SAP CONSULTANT S NĚMČINOU (50-70.000 Kč) - ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Pracovní náplň

  • Analýza, návrh a implementace nových procesů
  • Testování programů v SAP
  • Psaní dokumentace
  • Specializace na vybraný modul (FI, CO, PS)
  • Občasné cesty k zákazníkům

Co požadujeme?

  • Dokončené vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské s adekvátní praxí
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Velmi dobrou znalost modulů FI, CO a nebo PS podmínkou
  • Německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost programování v SAP (ABAP) výhodou
  • Znalost logistických modulů (SD, MM, PP) výhodou
  • Proaktivní přístup a ochotu vzdělávat se
  • Schopnost týmové práce
  • Ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B.

Co nabízíme?

  • Podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů
  • Práci na mezinárodních projektech
  • Práci v přátelském a neformálním kolektivu
  • Využití cizích jazyků na denní bázi
  • 5 týdnů dovolené a 3x Sick Days
  • Home Office dle dohody
  • Pravidelné navýšení mzdy a roční bonus
  • Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • Kulturní akce, sportovní akce, soutěže aj.
  • Účast na libovolných SAP školeních

  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, nebo dle dohody
  • Lokalita: Ostrava