STAVEBNÍ PROJEKTANT (35 - 40000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte vystudovanou vysokou školu stavební? Máte praxi jako projektant? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Stavební a projektová společnost hledá kolegu na pozici: STAVEBNÍ PROJEKTANT (35 - 40000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování stavebních částí čerpacích stanic
  • Zpracování dílčích výkresů projektů
  • Příprava dokumentů k projektům
  • Spolupráce s dalšími členy týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
  • Technické výpočty a tvorba výkresů
  • Znalost požárních a bezpečnostních předpisů
  • Samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí silnou stabilní společnost
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Možnost dlouholeté spolupráce
  • Příspěvěk na stravování

  • Místo výkonu práce: Klecany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!