IT BUSINESS ANALYST (30-50.000Kč) - SLANÝ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Víte, co obnáší pozice Business Analytika? Chcete se stát součístí velmi úspěšné mezinárodní skupiny? Máte skvělé analytické a komunikační dovednosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost, zabývající se výrobou zdravotnického materiálu, hledá posilu do týmů na pozici: IT BUSINESS ANALYST (30-50.000Kč) - SLANÝ

Pracovní náplň

  • Práce na dlouhodobých projektech
  • Konzultace požadavků ze strany zákazníků
  • Péče o systémy, troubleshooting
  • Příležitostně implementace systému u zákazníků
  • Komunikace s kolegy a zákazníky v zahraničí
  • Psaní potřebné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ s adekvátní praxí
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s instalací a konfigurací
  • Znalost testování a tvorby dokumentace
  • Znalost SQL a dalších programovacích jazyků výhodou
  • Agile a Success Factor výhodou
  • Výborné komunikační a analytické dovednosti

Co nabízíme?

  • Práce v úspěšné mezinárodní skupině
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick Days
  • HomeOffice až 3 dny v týdnu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta a stravenky
  • Firemní školka
  • 13. plat
  • Školení a další vzdělávací kurzy

  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, nebo dle dohody
  • Lokalita: Slaný

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.