REACT ARCHITECT LEAD (80. - 90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Disponujete bohatými zkušenostmi v REACTU? Baví Vás práce s lidmi a rádi dohlížíte nad kvalitou kódu? Chcete udávat směr jakým se vývoj bude ubírat? Pokud je vaše odpověď třikrát ano, pak je tato úžasná pozice určena právě Vám! Ambiciózní společnost hledá vhodné kandidáty/ky na pozici: REACT ARCHITECT LEAD (80. - 90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení REACT frontend vývoje a vývojářů.
  • Dohled nad kódem.
  • Určení oblastí optimalizace (např. Rychlost webu).
  • Spolupráce s dalšími zkušenými frontend inženýry.
  • Podpora a modernizace řešení MVC.
  • Sdílení osvědčených postupů a vzdělávání.
  • Vytváření inovací, review kódu, sdílení postupů.

Co požadujeme?

  • Silné znalosti HTML, JavaScript/Typescript, React.
  • Angličtina na pokročilé úrovni.
  • Znalost Node JS, Docker, Kubernetes.
  • Znalost agilních metodik jako SCRUM, KANBAN.
  • Znalost principů návrhu uživatelského rozhraní softwaru.
  • Zkušenosti se systémy správy podnikového webového obsahu.
  • Porozumění .NET.
  • Znalost backendu, dovednosti Full stack.
  • Orientace vývoje v cloudu.

Co nabízíme?

  • Bonus spojený s výkonem společnosti.
  • Plne hrazené stravování.
  • Občerstvení v kanceláři.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 5 týdnů placené dovolené.
  • Sleva na produkty.
  • Firemní tarif za mobilní telefon.
  • Aktivity spojené s budováním týmu.
  • Školení systémové architektury a technologiích
  • Zahraniční pracovní cesty.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.