SENIOR SW ENGINEER (50-65.000 Kč) - BRNO

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený C Developer? Víte, co je to Linux? Zajímá Vás práce na mezinárodních projektech? Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište! Významná mezinárodní společnost, zaměřující se na IoT, Big Data a Umělou Inteligenci, hledá posilu do svého týmu na pozici: SENIOR SW ENGINEER (50-65.000 Kč) - BRNO

Pracovní náplň

  • NÁVRH, VÝVOJ A ÚDRŽBA SOFTWARE
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Samostatná a zodpovědná práce ve vývoji v C
  • Vedení juniorských pozic
  • Analýzy požadavků, odhady cen a plánování postupu
  • Hlídání priorit projektů

Co požadujeme?

  • Výborná znalost jazyka C podmínkou
  • Znalost Linux podmínkou (výhodou Linux Kernel)
  • Znalost skriptovacího jazyka, například Bash/Shell
  • Zkušenosti s vývojem pro embedded prostředí
  • Znalost anglického jazyka alespoň an úrovni porozumnění textů
  • Zkušenost s prací s databázemi (MySQL) výhodou
  • Znalost bezdrátových sítí výhodou
  • Schopnost práce v týmu a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 3 Sick Days
  • HomeOffice dle dohody
  • Externí a interní školení a certifikace
  • Sportovní a kulturní akce
  • Multisport karta, stravenky
  • Kariérní růst

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: IHNED (nebo co nejdříve)
  • Místo výkonu práce: Brno