MECHANIK MaR NA SMĚNY (27000-30000KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Hledáte práci? Víte jak fungují instrumentační prvky? Chcete se podílet na zajišťování bezpečné údržby ve výrobě? Tak zašlete životopis a nastartujte svoji kariéru ve skvělém týmu! Čekáme na vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Stálý dohled na provoz zařízení ve výrobě
  • Provádět kontroly a odstraňovat závady instrumentačních prvků
  • Držet se technických standardů společnosti
  • Realizovat pravidelnou údržbu zařízení

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe s instrumentačními prvky ve výrobě
  • Práci v nepřetržitém provozu - směny
  • Technické myšlení a samostatnost
  • Elektro vyhláška 50/78

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek až 14.500 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Příležitost nastartovat svoji kariéru
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek za přestěhování
  • Placené přesčasy
  • Příjemný kolektiv

    Lokalita: Roudnice nad Labem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.