ROZPOČTÁŘ – BUĎ ROBINEM PRO NAŠEHO BATMANA (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chceš se posunout od práce rukama do teplé kanceláře? Hledáme parťáka s praxí v elektru, který bude k ruce našemu obchodníkovi. Obsazujeme pozici: ROZPOČTÁŘ – BUĎ ROBINEM PRO NAŠEHO BATMANA (25-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Zjišťování a příprava podkladů pro vytvoření nabídky
  • Spolupráce s kolegy z obchodu
  • Práce s informacemi v interní databázi

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Znalost prostředí elektriky výhodou
  • Bezprostřední komunikaci a cílevědomost
  • Chuť stát se Batmanem v obchodu

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní notebook a telefon samozřejmostí
  • Zábava na firemních akcích – o to nemůžeš přijít
  • Placené volno mezi vánočními svátky a dáreček
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: 10 min od Pardubic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.