ELEKTROMONTÉR DO BEZVA PARTY (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Chceš pracovat v super partě? Nebojíš se hodit do montérek a pustit se do práce? Elektro obor je pro tebe zábavou? Zašli nám tvůj životopis! Chceme tě jako ELEKTROMONTÉRA DO BEZVA PARTY (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Budeš jezdit s parťákem na montáže
  • Uděláš rozvody kabelů
  • Nainstaluješ nové technologie
  • Vyzkoušíš, že vše funguje

Co požadujeme?

  • Máš výučák nebo maturitu? Super pokud v elektro oboru.
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. – když propadlou, tak obnovíme
  • Parťáka, který se nebojí pustit do pokládky kabelů a cokoliv namontovat
  • Týpka, kterému není projektová dokumentace cizí

Co nabízíme?

  • Za svůj výkon určitě dostaneš zaplaceno
  • Podepíšeme smlouvu na neurčito
  • Přispějeme ti na dobrý oběd
  • Rozhodně se s námi nebudeš nudit, umíme udělat super párty
  • Nejsme parta suchoprdů, jsme bezva tým

  • Místo výkonu práce: Kolín