JUNIOR LOGISTIK S ANGLIČTINOU (24.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Umíš dobře anglicky a chceš si vybudovat kariéru v oblasti logistiky? Sháníme šikovné juniory na pozici JUNIOR LOGISTIK S ANGLIČTINOU (24.000 kČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zpracování zakázkových listů
  • Komunikace s přepravními společnosti
  • Organizace přímých vývozů
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Spolupráce s různými oddělením společnosti (fakturace apod.)

Co požadujeme?

  • SŠ/ÚSO
  • Komunikativní AJ
  • Práce s PC zejména Word, Excel, PowerPoint
  • Odolnost vůči stresu
  • Zkušenost s distribuční logistikou je výhodou

Co nabízíme?

  • Roční odměnu
  • Příspěvek na stravování a životní pojištění
  • Příspěvky na kulturu, vzdělávání a sport
  • Zázemí úspěšné společnosti

  • Lokalita: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.