SVÁŘEČ - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ (až 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

Rádi byste pracovali pro firmu pokrývající většinu trhu ve svém oboru? Čtení ve výkresech Vám nedělá problém? A k tomu všemu máte svářečské oprávnění, tak hledáme právě Vás! Člen nadnárodní společnosti hledá nového člena týmu na pozici: SVÁŘEČ – MOŽNOST UBYTOVÁNÍ (až 30 000 Kč)

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • sváření dílů a dílců
  • sváření dle výkresové dokumentace
  • zámečnické práce
  • dvousměnný nebo třísměnný provoz práce

Co požadujeme?

  • SOU – výuční list v oboru strojírenství (zámečník výhodou)
  • praxe v oboru alespoň 3 roky
  • platné svářečské oprávnění – MIG/MAG
  • schopnost čtení ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • možnost využití zaměstnanecké ubytovny
  • příspěvek na vzdělání, sport a kulturu, dovolenou
  • stravování zdarma ve firemní jídelně
  • příplatky za přesčas a práci v sobotu
  • výhodné mobilní tarify i pro členy rodiny
  • moderní prostory s kvalitním vybavením
  • místo výkonu práce: Praha-východ