PERSONALISTKA S AJ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Zajímáš se o personalistiku a domluvíš se v anglickém jazyce? Zvládáš také péči o agenturní zaměstnance? Pak jsi to právě ty, koho hledáme! Pošli mi svůj vyšperkovaný životopis a buď náš příští: PERSONALISTKA S AJ (35-40.000 Kč)

Obědy zdarma

Pracovní náplň

  • agenda spojená se zaměstnáváním agenturních zaměstnanců (jen čechů a slováků)
  • příprava reportů pro vedení
  • nabírání kmenových zaměstnanců do výroby

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s agendou spojenou se zaměstnáváním agenturních zaměstnanců
  • profesionální vystupování a komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost občasné práce z domova
  • odměny za odpracované roky
  • obědy zdarma - výběr z několika jídel ( na své si přijdou i vegetariáni)
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na Vánoce
  • osobní notebook samozřejmostí

  • Místo výkonu práce: cca 15 minut autem od Plzně