PLC SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte SŠ/VŠ elektro vzdělání a baví Vás práce v oblasti automatizace? Máte již zkušenosti s programováním PLC a rád byste rozšířil své znalosti a dovednosti? Láká Vás práce na pozici, kde nesedíte jen za počítačem a máte prostor pro vlastní nápady a inovaci? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Rozvíjející se, stabilní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici: PLC SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Programování strojů PLC
  • Podpora výrobního procesu
  • Instalace a oživení pracovišť
  • Čtení a zakreslování technické dokumentace
  • Správa a optimalizace produktivního provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro
  • Anglický/něměcký jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost programování PLC systémů
  • Orientace ve schématech dokumentace
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost robotů výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Jazykovou výuku přímo na pracovišti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti

  • Lokalita: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.