KONSTRUKTÉR V ODDĚLENÍ VÝVOJE (40.000 – 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Chcete pracovat pro společnost, která pracuje s mimořádnými technologiemi? Dokážete porozumět specifikacím od zákazníků? Jste ochotni nést odpovědnost za vývoj nového výrobu? Pošlete nám Váš životopis. KONSTRUKTÉR V ODDĚLENÍ VÝVOJE (40.000 – 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za vývoj nového výrobku
  • Zpracování technického návrhu nebo dokumentace podle požadavků výroby či zákazníků
  • 3D modelování v SolidWorks
  • Tvorba 2D výkresů
  • Technická meetingy se zákazníky ze zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského směru
  • 3 - 5 let zkušenosti z oblasti výzkumu a vývoje
  • SAP - výhodou
  • Znalost technických postupů návrhů a vývoje
  • Znalost 3D CAD a 2D
  • Schopnost spolupráce a dobré komunikační schopnosti
  • Výrazná orientace na zákazníky
  • Komunikativní znalost AJ - denní využití

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se nových rozvojových projektech
  • Příležitost se dále vzdělávat ve své odbornosti
  • Různorodou práci v perspektivní firmě
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování s příspěvkem
  • Poukázky Flexipass, příspěvek na penzijní připojištění
  • Propracovaný systém benefitů

  • Místo výkonu práce: okolí Valašského Meziříčí