OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (FIX 30 - 33.000 Kč + PROVIZE)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi v obchodě a chcete se v něm dále rozvíjet? Jste komunikativní typ člověka, který má v sobě drive? Disponujete vyjednávacími schopnostmi? Pak neváhejte zaslat životopis! Rostoucí mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (FIX 30 - 33.000 Kč + PROVIZE) + Bonusy

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • akvizice nových zákazníků v oblasti strojírenství a dřevozpracujícím oboru
  • kompletní péče o stávající zákazníky v Jihomoravském kraji, částečně kraj Vysočina a částečně Zlínský kraj)
  • tvorba podkladů pro cenové nabídky
  • technické poradenství
  • školení

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost anglického nebo německého jazyka - VÝHODOU
  • znalost MS Office + SAP - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B + ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • home office
  • školení
  • přátelské prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.