ÚDRŽBÁŘ – PRÁCE VŠEHO DRUHU (28-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zlaté české ručičky a zkušenost s údržbou budov? Chcete pracovat ve společnosti, kde se budete cítit jako v bavlnce? Hledáme ÚDRŽBÁŘE – PRÁCE VŠEHO DRUHU (28-33.000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Základní údržba technického zázemí společnosti
  • Drobné stavební opravy v areálu
  • Celkové zabezpečení hladkého provozu společnosti
  • Obsluha vytápěcího systému ve společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Vyhlášku 50
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Finanční prostředky pro nákup v lékárně, vstupů na kulturní akce, relaxaci a podobně
  • Přesčasy vám proplatíme či nahradíme volným časem
  • Během práce nebudete o hladu, najíte se i za dva a vyberete jídlo dle chuti
  • Další super benefity pro osobní život

  • Místo výkonu práce: Pardubice