SERVISNÍ TECHNIK (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste technický nadšenec? Domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte novou výzvu nebo nebo pracovní příležitost po škole? Tak nám ihned pošlete životopis a získejte práci jako SERVISNÍ TECHNIK!

Pracovní náplň

  • Instalace CNC značících zařízení
  • Uvedení zařízení do provozu
  • Servisní práce a technická podpora
  • Práce se špičkovými technologiemi a produkty
  • Výjezdy k zákazníkům

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat na výjezdy za klienty
  • Vyhláška 50/1978 výhodou
  • Praxe v oblasti slaboproudých systémů či značení strojů výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost rychlého mzdového růstu dle dovedností
  • Pružnou pracovní doba
  • Mimořádné bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dovolenou a stravování
  • Sick days
  • Možnost jazykových kurzů

  • Místo výkonu práce: Brno