ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S AJ/NJ (PLAT AŽ 30.000Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme do stabilní společnosti asistenta! Nebojíte se komunikovat v cizím jazyce? Máte praxi v administrativě či obchodu? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Zavolejte mi a zašlete svůj životopis a staňte se členem skvělého týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Komunikace v AJ/NJ se zahraničními dodavateli
  • Administrativa a fakturace
  • Dohled na pohyb zboží k zákazníkovi

Co požadujeme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ/Nj
  • Praxe na obdobné pozici
  • Práce s PC

Co nabízíme?

  • Pracovní mobil i notebook
  • 25 dní dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Zázemí ve stabilní společnosti

    Lokalita: Modřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.