SENIOR PROGRAMÁTOR C#/JAVASCRIPT

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte praktické zkušenosti s vývojem na .NET platformě? Máte ambice posunout Vaši kariéru dále? Chtěli byste své znalosti uplatnit na zajímavých projektech v úspěšné mezinárodní společnosti? Pracujete rádi s moderními technologiemi? Potom je tato příležitost určena právě Vám! Zavedená IT společnost hledá nové kolegy / kolegyně na pozici: SENIOR PROGRAMÁTOR C#/JAVASCRIPT

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací v jazycích C# a JavaScript.
  • Vývoj frontendu i backendu aplikací.
  • Práce na platformě ASP. NET.
  • Komunikace v rámci vývojového týmu.
  • Tvorba související technické dokumentace.
  • Práce s moderními technologiemi (metodika SCRUM, .NET, HTML 5).

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání oblasti IT.
  • Pokročilé zkušenosti s vývojem aplikací v jazyce C#.
  • Velmi dobrá znalost frameworku ASP.NET a JavaScriptu.
  • Přehled v oblasti webového vývoje (HTML, CSS).
  • Znalost MVC návrhových vzorů výhodou.
  • Znalost anglického jazyka na úrovní čtení technické dokumentace.

Co nabízíme?

  • Příjemné, osobní pracovní prostředí.
  • Dobré platové ohodnocení, 13. plat.
  • Týden dovolené navíc.
  • Kurzy cizího jazyka a další vzdělávání.
  • Volná pracovní doba.
  • Možnost kariérního růstu
  • Přípěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Místo výkonu práce: Olomouc