LINUX ADMINISTRÁTOR (40-60.000 Kč) PRAHA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň 2 roky praxe v oblasti správy Linux serverů a firemního prostředí? Máte zkušenost z outsourcingové společnosti? Chtěli byste se učit novým věcem od zkušených kolegů v týmu? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá poskytováním IT služeb hledá posilu do jednoho ze svých technických týmů na pozici: LINUX ADMINISTRÁTOR (40-60.000 Kč) PRAHA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrace Linux serverů
  • analýza IT požadavku a identifikace problému
  • Další technologie, které používáme: Hyper-V, VMware, Active Directory, Remote Desktop Services
  • hledáme juniornější i seniornější kolegy

Co požadujeme?

  • min. 2 roky zkušeností se správou serverů Linux a firemního prostředí (50+ uživatelů)
  • zkušenost z outsourcingové společnosti (více zákazníků)
  • znalost Active Directory
  • znalost virtualizačních technologií (VMware, Hyper-V)

Co nabízíme?

  • prostředí stabilní české společnosti
  • možnost vzdělávat se a učit se novým věcem
  • možnost profesního růstu
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuilding každý měsíc
  • variabilní složka platu
  • roční odměny
  • 13. a 14. plat v závislosti na plnění cílů
  • benefitní systém
  • možnost spolupráce na IČO

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.