INŽENÝR KVALITY

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti v oblasti kvality a chcete se stát součástí úspěšné společnosti? Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici INŽENÝR KVALITY!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Řešení kvalitativních problémů ve výrobě
  • Komunikace se zákazníky
  • Hodnocení plnění nápravných opatření k reklamacím a hodnocení efektivnosti opatření
  • Zajištění předávání informací v rámci týmu, příprava nápravných řešení při kvalitativních problémech

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s praxí nebo VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxi na pozici INŽENÝRA KVALITY PODMÍNKOU
  • Praxi z automotive průmyslu velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Školení a profesní růst
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalita: Liberec