SERVISNÍ TECHNIK PO CELÉM SVĚTĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte vzdělání v elektro oboru? Domluvíte se anglicky? Chcete cestovat za partnery do zahraničí jak oje USA, Japonsko, Chille a podobně? Pak nám ihned zašlete životopis a získejte práci jako SERVISNÍ TECHNIK PO CELÉM SVĚTĚ

Pracovní náplň

  • Školení zahraničních partnerů v rámci servisních činností
  • Odpovědnost za ekonomické výsledky servisních středisek
  • Tvorba programu technických porad
  • Zprovoznění a servis kogeneračních jednotek
  • Plánování oprav jednotek

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Platnou vyhlášku 50/78 min. §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat za zahraničními partnery
  • Technickou zručnost, samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Možnost karierního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost jazykových a vzdělávacích kurzů
  • Perspektivu ve stále se rozvíjející firmě

  • Místo výkonu práce: Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.