KEY ACCOUNT MANAGER S AJ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste člověk s proklientským přístupem, ale zároveň umíte vyjednávat? Máte zkušenosti z oblasti obchodu v automobilovém dodavatelském průmyslu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Ano? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kandidáty/ky na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • komunikace s klíčovými zákazníky v jejich lokalitě
  • koordinace obchodního procesu
  • identifikace možných obchodních příležitostí
  • kooperace v rámci týmu
  • sledování konkurence s trendů na trhu
  • služební cesty k zákazníkům
  • práce s interním systémem, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • 5 let praxe na obdobné pozici v automobilovém dodavatelském průmyslu
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce pro perspektivní společnost
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění
  • celozávodní stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce: 25 km jižně od Brna