INŽENÝR KVALITY S AJ NEBO NJ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Disponujete praxí v oblasti kvality a rádi byste své znalosti i nadále rozvíjeli v prostředí perspektivní společnosti? Hovoříte bez problémů anglicky nebo německy a chcete cizí jazyk využívat i při svém zaměstnání? Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kandidáty/ky na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ NEBO NJ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zajištění zákaznických reklamací
  • Znalost problematiky plánování kvality
  • Spolupráce s výrobou
  • Spolupráce na zavádění nových projektů
  • Příprava dokumentace APQP, FMEA
  • Komunikace se zahraničím, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenost z výrobní společnosti
  • Znalost APQP, FMEA, ISO/TS, VDA, PPAP

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Práce pro perspektivní společnost
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Celozávodní stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: 25 km jižně od Brna