PROJEKTOVÝ MANAŽER ( 40 - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti z oblasti průmyslového značení a výroby jednoúčelových zařízení? Láká Vás možnost stát se součástí neustále se rozvíjející společnosti? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj aktuální životopis! Významná stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER ( 40 - 50.000 Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • koordinace a řízení projektů
  • zodpovědnost za plánování projektu a tvorbu harmonogramu
  • zodpovědnost za plnění termínů
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s řešením technických projektů
  • zkušenostmi z oblasti průmyslového značení a výroby jednoúčelových zařízení
  • znalost práce na PC (Solidworks, AutoCad atd. výhodou)

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost vzdělávání a rozvoje
  • bonusy
  • firemní akce
  • nástupní mzdu 40 - 50.000 Kč po zapracování navýšení

  • místo výkonu práce: Mikulovsko